-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Засіб радіоелектронного захисту (ДК 021:2015:35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Тендер Prozorro UA-2025-10-16-007959-a
Завершена
2 981 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6ab4059d0de84db3b14b495cd2c407fa
Внутрішній номер закупівлі:
26779571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-16-007959-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Каптенко +380412423859 i.kaptenko@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 981 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.10.2025 13:16 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2025 13:16 - 24.10.2025 09:00
Аукціон:
27.10.2025 15:57 - 27.10.2025 16:20
Період кваліфікації:
27.10.2025 16:20 - 29.10.2025 15:32
Період завантаження договору:
04.11.2025 00:00 - 14.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 981 000.00 Засіб радіоелектронного захисту (ДК 021:2015:35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)