-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронного захисту (ДК 021:2015:35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Оголошено тендер
2 981 000.00
UAH
Номер:
b2fe1d8bd4bd439ba0781b19216519a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-16-008196-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 981 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засіб радіоелектронного захисту (ДК 021:2015:35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.10.2025 12:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума2 981 000.00 UAH