-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-10-16-005106-a
Торги не відбулися
197 810.16
UAH з ПДВ
Номер:
09bfb687296046af849b7a0b90846932
Внутрішній номер закупівлі:
26776725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-16-005106-a
Замовник:
Хоростківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21157740
-
Адреса:
48240, Україна, Тернопільська область, місто Хоростків, вул. Князя Володимира, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Качуровська +380988854695 horrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 810.16 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2025 11:33 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2025 11:33 - 24.10.2025 10:00
Аукціон:
з 27.10.2025 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 810.16 Газове паливо