-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
197 810.16
UAH
Номер:
b2852f0302214defa98ad42a9952ea60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-16-005711-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Хоростківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21157740
-
Адреса:
48240, Україна, Тернопільська область, місто Хоростків, вул. Князя Володимира, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Хоростківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21157740
-
Адреса:
48240, Україна, Тернопільська область, місто Хоростків, вул. Князя Володимира, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
197 810.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.10.2025 11:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо
Кількість
11600 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяХоростківська
Сума197 810.16 UAH