-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків №5 по проспекту Незалежності, №7 по проспекту Незалежності, №5 по проспекту Соборності, №7 по бульвару Мрій, №5 по бульвару Мрій в м. Південноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233223-8: Відновлення покриття проїзжої частини доріг)
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-015367-a
Завершена
3 185 302.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e0575081a6f43cc9f27ca951ffa8c6a
Внутрішній номер закупівлі:
26770116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-015367-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31537375
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Паркова, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коренькова Валентина Олександрівна 380976371897 yukpzheo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 185 302.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2025 17:31 - 31.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2025 17:31 - 03.11.2025 00:00
Аукціон:
з 03.11.2025 14:55
Період кваліфікації:
03.11.2025 00:00 - 06.11.2025 16:48
Період завантаження договору:
12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 185 302.00 Поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків №5 по проспекту Незалежності, №7 по проспекту Незалежності, №5 по проспекту Соборності, №7 по бульвару Мрій, №5 по бульвару Мрій в м. Південноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233223-8: Відновлення покриття проїзжої частини доріг)