-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків №5 по проспекту Незалежності, №7 по проспекту Незалежності, №5 по проспекту Соборності, №7 по бульвару Мрій, №5 по бульвару Мрій в м. Південноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233223-8: Відновлення покриття проїзжої частини доріг)
Оголошено тендер
3 185 302.00
UAH
Номер:
c6a015b550f146139aa2cc82245f918b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-15-017892-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31537375
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Паркова, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31537375
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Паркова, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 185 302.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків №5 по проспекту Незалежності, №7 по проспекту Незалежності, №5 по проспекту Соборності, №7 по бульвару Мрій, №5 по бульвару Мрій в м. Південноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (ДК 021:2015: 45233223-8: Відновлення покриття проїзжої частини доріг)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.10.2025 16:26
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється для задоволення потреб мешканців житлових будинків №5 по проспекту Незалежності, №7 по проспекту Незалежності, №5 по проспекту Соборності, №7 по бульвару Мрій, №5 по бульвару Мрій в м. Південноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області, а також для дотримання Правил дорожнього руху України, та ін.
-
Дата публікації:
15.10.2025 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля оголошується на очікувану суму коштів
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЮжноукраїнська
Сума3 185 302.00 UAH