• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стілець учнівський. Ростова група № 5 для забезпечення найпростішого укриття в підвальному приміщенні Петрівського ліцею, код 39160000-1 - Шкільні меблі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

юридична особа, яка є установою, (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини), яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (комунальна організація (установа, заклад).

Торги відмінено

840 600.00 UAH з ПДВ
Номер: cbd3f0c5a3df4b5a9a23293bdf66f9be
Внутрішній номер закупівлі: 26753961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-14-015859-a   
Замовник: ПЕТРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Худан Людмила Миколаївна +380523797323 pgimnazia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 840 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.10.2025 19:17 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.10.2025 19:17 - 22.10.2025 09:00
Аукціон: з 23.10.2025 12:49

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: d79133c0cc5249c3ad5616ab415b2eb2
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення Закупівлі встановлено порушення щодо процедури надання роз’яснень щодо тендерної документації. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 21.10.2025 15:39 - 01.11.2025 00:00
Дата опублікування: 21.10.2025 15:39
Дата виконання: 01.11.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴840 600.00 Стілець учнівський. Ростова група № 5 для забезпечення найпростішого укриття в підвальному приміщенні Петрівського ліцею, код 39160000-1 - Шкільні меблі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника