• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стілець учнівський. Ростова група № 5 для забезпечення найпростішого укриття в підвальному приміщенні Петрівського ліцею, код 39160000-1 - Шкільні меблі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

840 600.00 UAH
Номер: 916afb4b78bb4aaa80acdf3362b1d3c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-14-019490-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПЕТРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ПЕТРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 840 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стілець учнівський. Ростова група № 5 для забезпечення найпростішого укриття в підвальному приміщенні Петрівського ліцею, код 39160000-1 - Шкільні меблі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.10.2025 19:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету. КПКВ 0611021.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПетрівська
Сума840 600.00 UAH