-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-10-14-013685-a
Торги не відбулися
153 474.00
UAH з ПДВ
Номер:
01b4bb2e3aee4c619ea8ff969d65b213
Внутрішній номер закупівлі:
26751817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-14-013685-a
Замовник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Лобанова +380951193788 mocrnm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 474.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2025 16:21 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2025 16:21 - 22.10.2025 16:20
Аукціон:
з 23.10.2025 14:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 474.00 Газове паливо