-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Оголошено тендер
153 474.00
UAH
Номер:
5f8affc2388b455cae956aa4de4dc5be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-14-016278-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
153 474.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
14.10.2025 15:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
9 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума153 474.00 UAH