-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи з енергозбереження - Капітальний ремонт покрівлі Мирнопільського ліцею з початковою школою та гімназією Теплицької сільської ради за адресою: вулиця Шкільна, 1-А, село Мирнопілля, Болградський район, Одеська область
Тендер Prozorro UA-2025-10-14-009916-a
Завершена
8 209 294.80
UAH з ПДВ
Номер:
1234e22a3b2b4b35868489125038b4b7
Внутрішній номер закупівлі:
26748017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-14-009916-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018132
-
Адреса:
68421, Україна, Одеська область, село Теплиця Болградський район, вул.Центральна, будинок 135
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куцарєва Валентина Федосіївна 380973699384 teplosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 209 294.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2025 14:54 - 26.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2025 14:54 - 29.10.2025 00:00
Аукціон:
з 29.10.2025 11:25
Період кваліфікації:
29.10.2025 00:00 - 31.10.2025 10:46
Період завантаження договору:
06.11.2025 00:00 - 16.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 209 294.80 Заходи з енергозбереження - Капітальний ремонт покрівлі Мирнопільського ліцею з початковою школою та гімназією Теплицької сільської ради за адресою: вулиця Шкільна, 1-А, село Мирнопілля, Болградський район, Одеська область