-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження - Капітальний ремонт покрівлі Мирнопільського ліцею з початковою школою та гімназією Теплицької сільської ради за адресою: вулиця Шкільна, 1-А, село Мирнопілля, Болградський район, Одеська область
Оголошено тендер
8 209 294.80
UAH
Номер:
5a8c269934b64ec9891e9a0d4857a20e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-14-011970-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018132
-
Адреса:
68421, Україна, Одеська область, село Теплиця Болградський район, вул.Центральна, будинок 135
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018132
-
Адреса:
68421, Україна, Одеська область, село Теплиця Болградський район, вул.Центральна, будинок 135
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 209 294.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заходи з енергозбереження - Капітальний ремонт покрівлі Мирнопільського ліцею з початковою школою та гімназією Теплицької сільської ради за адресою: вулиця Шкільна, 1-А, село Мирнопілля, Болградський район, Одеська область
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
14.10.2025 14:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТеплиця
Сума8 209 294.80 UAH