• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

4 263 150.00 UAH з ПДВ
Номер: 30ac3a2693ca4553bb872737e80b35c4
Внутрішній номер закупівлі: 26744238
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-14-006086-a   
Замовник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Маряна Юсиба +380997104097 myusiba20101978@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 263 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.10.2025 12:05 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.10.2025 12:05 - 22.10.2025 09:00
Аукціон: з 23.10.2025 14:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 263 150.00 Природний газ