-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
4 263 150.00
UAH
Номер:
bdb9d54e9f1944df94ede47bf829e247
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-14-007374-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 263 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
місцезнаходження замовника: 88015, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Академіка Корольова,4; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги; застосування рамкової угоди – не застосовується.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
14.10.2025 11:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету - 4263150,00 (чотири мільйони двісті шістдесят три тисячі сто п’ятдесят гривень 00 копійок), з ПДВ, з них:
2025 рік – 1705260,00 грн
2026 рік – 2 557 890,00 грн
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгородський
Сума4 263 150.00 UAH