-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-015367-a
Завершена
192 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
690f2262bfda4c7391eb8b43c4af47fa
Внутрішній номер закупівлі:
26737444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-015367-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493020
-
Адреса:
73006, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Стрітенська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Незнамов +380506679862 ksau-kazna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
192 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 19:59 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 19:59 - 21.10.2025 00:00
Аукціон:
21.10.2025 15:53 - 21.10.2025 16:22
Період кваліфікації:
21.10.2025 16:22 - 28.10.2025 09:35
Період завантаження договору:
03.11.2025 00:00 - 13.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴192 440.00 Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку