-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку
Оголошено тендер
192 440.00
UAH
Номер:
54142f4e16fe4e9fa5dc886004e06f28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-13-019226-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493020
-
Адреса:
73006, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Стрітенська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493020
-
Адреса:
73006, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Стрітенська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
192 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладу
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.10.2025 19:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку
Кількість
2100 сторінка
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума192 440.00 UAH