• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: З технічних питань: Фостик Мар’яна Вікторівна, начальник управління, телефон (044) 2301923, електронна адреса: Mariana.Fostyk@bank.gov.ua; З організаційних питань: Лис Ніна Іванівна, менеджер; телефон: (044) 5218908; електронна адреса: Nina.Lys@bank.gov.ua. Джерело фінансування закупівлі: Кошти Національного банку України. Математична формула для розрахунку приведеної ціни не застосовується. Єдиний критерій оцінки – ціна. Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою. У разі надання учасником документів, що вимагаються цією тендерною документацією, складених учасником іноземною мовою в минулих періодах, та/або наданих сторонніми підприємствами чи установами, таких як: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи-відгуки, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо, та/або скріншоти сторінок з офіційних іноземних сайтів, та/або сканкопії публікацій іноземних друкованих видань або письмових підтверджень, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Учасники-нерезиденти України, які беруть участь у процедурі закупівлі, можуть додатково подати свою тендерну пропозицію, викладену англійською мовою. Переклад повинен бути засвідчений підписом учасника (якщо учасником є фізична особа/фізична особа-підприємець – підписами перекладача та учасника-фізичної особи/фізичної особи-підприємця). Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

2 705 250.00 UAH з ПДВ
Номер: 8ee8dd49415b4a29a02e21fbe8b7809d
Внутрішній номер закупівлі: 26736750
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-014676-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Ольга Скічко +380442540108, +380677908565 olha.skichko@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79540000-1 Послуги з усного перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 705 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 17:28 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 17:28 - 23.10.2025 11:00
Аукціон: 24.10.2025 14:34 - 24.10.2025 15:03
Період кваліфікації: 24.10.2025 15:03 - 30.10.2025 15:43
Період завантаження договору: 05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 705 250.00 Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1