-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1
Оголошено тендер
2 705 250.00
UAH
Номер:
a14b8c566f91453fa043594c9d7f9da8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-03-007271-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 705 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79540000-1 Послуги з усного перекладу
Дата опублікування:
03.01.2025 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума2 705 250.00 UAH