• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) наказ 4190

Завершена

101 094.00 UAH з ПДВ
Номер: d9f3b7ea9f2d4135b7ba14e0d578e719
Внутрішній номер закупівлі: 26736241
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-014175-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Макидон Максим Миколайович +380442890042 makcim.makydon.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 101 094.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 16:57 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 16:57 - 22.10.2025 10:00
Аукціон: з 23.10.2025 12:34
Період кваліфікації: 22.10.2025 10:00 - 22.10.2025 16:55
Період завантаження договору: 28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴101 094.00 Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) наказ 4190