• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) наказ 4190

Оголошено тендер

101 094.00 UAH
Номер: e648837806d042d99c0e04912b41b062
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-13-017770-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 101 094.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) наказ 4190
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель 2025 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 03.07.2025 № 4190
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.10.2025 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2025 бюджетний рік
Код класифікації видатківКПК-2025:3401320 - Підготовка і участь національних збірних команд України в міжнародних змаганнях, що проводять Міжнародний, Європейський олімпійські комітети, включаючи Олімпійські ігри, та Всесвітніх іграх
Сума101 094.00 UAH