-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-011051-a
Під місцем поставки слід розуміти: 1. с. Виннички, вул. Центральна, 6 2. с. Чишки, вул. Шевченка, 86 3. с. Звенигород, площа Звенигородська, 1441 4. с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50 5. с. Миколаїв, вул. Дучимінської, 29 6. с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Л. Українки, 70 7. с. Старе Село, вул. Львівська, 20
Торги не відбулися
204 632.00
UAH з ПДВ
Номер:
07e35649917b45eaaba6632324c91fe8
Внутрішній номер закупівлі:
26733108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-011051-a
Замовник:
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372313
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район, с. Давидів, вул. Незалежності, буд. 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Олашин +380322277547 olashynm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 632.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 15:25 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 15:25 - 21.10.2025 00:00
Аукціон:
з 21.10.2025 12:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 632.00 Природний газ