• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

204 632.00 UAH
Номер: 888da32cf72743969f5899614e44a9e9
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-13-013509-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Замовник: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Очікувана вартість: 204 632.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 13.10.2025 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяДавидів
Сума204 632.00 UAH