-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44480000-8 – Протипожежне обладнання різне (Кран-комплекти в зборі (шафи протипожежні))
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-010589-a
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
da9d289787a44bc98826b0a35d719625
Внутрішній номер закупівлі:
26732661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-010589-a
Замовник:
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071240
-
Адреса:
58012, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул.Коцюбинського, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Федорцов +380372584812 d.fedortsov@chnu.edu.ua http://www.chnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 15:12 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 15:12 - 21.10.2025 10:00
Аукціон:
з 22.10.2025 12:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Код ДК 021:2015 – 44480000-8 – Протипожежне обладнання різне (Кран-комплекти в зборі (шафи протипожежні))