-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44480000-8 – Протипожежне обладнання різне (Кран-комплекти в зборі (шафи протипожежні))
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
5d931a8c37404b2fb71a95274341ad22
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-13-013329-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071240
-
Адреса:
58012, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул.Коцюбинського, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071240
-
Адреса:
58012, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул.Коцюбинського, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 44480000-8 – Протипожежне обладнання різне (Кран-комплекти в зборі (шафи протипожежні))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різне
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
13.10.2025 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума150 000.00 UAH