-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015- 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-010587-a
Торги не відбулися
136 420.80
UAH з ПДВ
Номер:
37d9b962c6ad41c5950f43ef888ec3c6
Внутрішній номер закупівлі:
26732644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-010587-a
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінченко Алла Василівна +380463921383 osvita-sribne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 420.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 15:20 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 15:20 - 21.10.2025 00:30
Аукціон:
з 22.10.2025 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 420.80 Природний газ (ДК 021:2015- 09120000-6 Газове паливо)