-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015- 09120000-6 Газове паливо)
Оголошено тендер
136 420.80
UAH
Номер:
eb2f5d255d564c8ebf3dc939a703a86f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-13-011583-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
136 420.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ (ДК 021:2015- 09120000-6 Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
13.10.2025 14:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСрібне
Сума136 420.80 UAH