• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ, код 09120000-6 — Газове паливо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Торги не відбулися

434 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 8b6c916981f9455b99f441c0a2b014fa
Внутрішній номер закупівлі: 26729479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-007411-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
Контактна особа: Катерина Барсукова +380957161997 barsukova913@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 434 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 13:58 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 13:58 - 21.10.2025 09:00
Аукціон: з 22.10.2025 11:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴434 900.00 Природний газ