• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ, код 09120000-6 — Газове паливо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Оголошено тендер

434 900.00 UAH
Номер: d9e83e79e9134f24a92de20ad0d12235
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-13-009131-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
Очікувана вартість: 434 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ, код 09120000-6 — Газове паливо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 13.10.2025 13:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо ( Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 25500 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗайцівська
Сума221 700.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗайцівська
Сума213 200.00 UAH