-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-006653-a
Торги не відбулися
1 820 808.42
UAH з ПДВ
Номер:
f0aaebf850d346789669a7588305e669
Внутрішній номер закупівлі:
26728719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-006653-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Криволап +380967140518 olegkrivolap@ukr.net https://shramkivska-gromada.gov.ua/prozorro/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 820 808.42 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 12:55 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 12:55 - 21.10.2025 00:00
Аукціон:
з 21.10.2025 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 820 808.42 Природний газ