-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо»
Оголошено тендер
1 820 808.42
UAH
Номер:
0afcef8ebfbc4e05949eec8dd95374e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-13-007075-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 820 808.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
13.10.2025 11:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяШрамківська
Сума1 820 808.42 UAH