• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ

Торги не відбулися

275 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e8a7e1f5354d4d61a8d05c5ae82d405a
Внутрішній номер закупівлі: 26720285
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-10-013946-a   
Замовник: «Магальський дитячий будинок-інтернат»
Контактна особа: Holubiak Iryna +380373361321 det_dom_magala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 275 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.10.2025 20:40 - 15.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2025 20:40 - 18.10.2025 00:00
Аукціон: з 20.10.2025 15:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴275 000.00 ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ