• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ

Оголошено тендер

275 000.00 UAH
Номер: 6cd2f8bfeea249ae928c9419130f8810
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-10-016433-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: «Магальський дитячий будинок-інтернат»
Замовник: «Магальський дитячий будинок-інтернат»
Очікувана вартість: 275 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 10.10.2025 20:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяМагала
Сума275 000.00 UAH