-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-005430-a
Торги не відбулися
42 017.60
UAH з ПДВ
Номер:
3fd9268781264472a5412aa4e6de14cf
Внутрішній номер закупівлі:
26711852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-005430-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черток Олена Василівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
42 017.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 11:55 - 15.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 11:55 - 18.10.2025 11:00
Аукціон:
з 20.10.2025 14:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 017.60 Природний газ