• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

42 017.60 UAH
Номер: df23e7c3d41f4f89877a6ef576325aef
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-10-006045-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
Замовник: 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
Очікувана вартість: 42 017.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 10.10.2025 11:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 2464 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума42 017.60 UAH