• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (природний газ)

Торги не відбулися

213 157.50 UAH з ПДВ
Номер: 9904ce4e5357421f836401ddc0e37143
Внутрішній номер закупівлі: 26709285
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-10-002848-a   
Замовник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Контактна особа: Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 213 157.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.10.2025 10:33 - 17.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2025 10:33 - 20.10.2025 00:00
Аукціон: з 20.10.2025 15:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴213 157.50 Газове паливо (природний газ)