• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (природний газ)

Оголошено тендер

213 157.50 UAH
Номер: 853e6d09110b466e9d412f53d336cacb
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-10-003029-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Замовник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Очікувана вартість: 213 157.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 10.10.2025 10:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяБорщівська
Сума213 157.50 UAH