-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроприводи типу «В» для керування трубопровідною арматурою
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-000286-a
Торги не відбулися
156 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
f90b92fdddda4d55aa80d27e535db1db
Внутрішній номер закупівлі:
26706730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-000286-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 09:24 - 17.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 09:24 - 20.10.2025 00:00
Аукціон:
з 20.10.2025 12:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 666.67 Електроприводи типу «В» для керування трубопровідною арматурою