• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електроприводи типу «В» для керування трубопровідною арматурою

Оголошено тендер

188 000.00 UAH
Номер: 168c4510cb8c4735bf617e01ff1e1ea3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-10-000230-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Очікувана вартість: 188 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електроприводи типу «В» для керування трубопровідною арматурою
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнання
Дата опублікування: 10.10.2025 08:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума188 000.00 UAH