-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі в осях 1-4 будівлі ремонтно-допоміжної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23
Тендер Prozorro UA-2025-10-09-015939-a
Торги відмінено
3 648 878.00
UAH з ПДВ
Номер:
f7cfe85676074350b5d8ef47d1765da9
Внутрішній номер закупівлі:
26705749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-09-015939-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Вашук +380985019101 alexandraarzdsns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 648 878.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2025 20:02 - 24.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2025 20:02 - 27.10.2025 00:00
Аукціон:
з 27.10.2025 11:29
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ab62252944e94664a087b953843ef2f9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час оголошення закупівлі було допущено помилку стосовно розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі.
Період оскарження:
22.10.2025 19:15 - 02.11.2025 00:00
Дата опублікування:
22.10.2025 19:15
Дата виконання:
02.11.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 648 878.00 Капітальний ремонт покрівлі в осях 1-4 будівлі ремонтно-допоміжної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23