• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі в осях 1-4 будівлі ремонтно-допоміжної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23

Оголошено тендер

3 648 878.00 UAH
Номер: 513f568b2ec6457fb01e3bd82f1fbcaa
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-09-018800-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Очікувана вартість: 3 648 878.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт покрівлі в осях 1-4 будівлі ремонтно-допоміжної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 09.10.2025 18:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт покрівлі в осях 1-4 будівлі ремонтно-допоміжної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума3 648 878.00 UAH