-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2025-10-09-012208-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d8a0beaf4f89409caa4cdeb5bc57dd09
Внутрішній номер закупівлі:
26702010
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-09-012208-a
Замовник:
Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
01562987
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Соборна,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цухлова Ніна Миколаївна +380432550412 tsuhlova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2025 15:40 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2025 15:40 - 17.10.2025 15:41
Аукціон:
20.10.2025 12:36 - 20.10.2025 12:59
Період кваліфікації:
20.10.2025 12:59 - 22.10.2025 14:54
Період завантаження договору:
28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Кондиціонери