-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
faae513efae24e9fb5fee702e5c725eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-09-014444-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
01562987
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Соборна,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
01562987
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Соборна,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кондиціонери
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.10.2025 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума60 000.00 UAH