-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нагрудний відеореєстратор
Тендер Prozorro UA-2025-10-09-011211-a
для потреб ГУНП в Херсонській області, вулиця Лютеранська, 4, Херсон, Херсонська область, 73000, центральний орган виконавчої влади, Договір укладається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b2a0b00067754e70a66b2e5089012bc0
Внутрішній номер закупівлі:
26701032
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-09-011211-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108782
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон, вулиця Лютеранська, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вероніка Лях +380996315518 veronika.gunp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2025 15:13 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2025 15:13 - 17.10.2025 12:00
Аукціон:
з 20.10.2025 12:32
Період кваліфікації:
17.10.2025 12:00 - 30.10.2025 16:13
Період завантаження договору:
05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Нагрудний відеореєстратор