• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нагрудний відеореєстратор

Оголошено тендер

240 000.00 UAH
Номер: 17d7c3ee36b54d3494831fbe49ec9e50
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-09-013470-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
Замовник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нагрудний відеореєстратор
Примітки: для потреб ГУНП в Херсонській області, вулиця Лютеранська, 4, Херсон, Херсонська область, 73000, центральний орган виконавчої влади, Договір укладається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 09.10.2025 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007000 - Національна поліція України
Сума240 000.00 UAH