-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом
Тендер Prozorro UA-2025-10-09-009191-a
операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a7a749f867644baa1ef3d6fbb1679af
Внутрішній номер закупівлі:
26699003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-09-009191-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юхно Віта Миколаївна +380524232307 aybolitbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2025 14:20 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2025 14:20 - 17.10.2025 14:16
Аукціон:
з 20.10.2025 15:20
Період кваліфікації:
17.10.2025 14:16 - 21.10.2025 11:54
Період завантаження договору:
27.10.2025 00:00 - 06.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом