-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
d3e46588ddcf4f77bb0f5ef4f7794416
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-23-015339-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом
Примітки:
операційний стіл з механіко-гідравлічним приводом
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023:
58034 Стіл операційний універсальний з гідравлічним приводом
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
23.09.2025 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлександрівка
Сума120 000.00 UAH