-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям за адресою с. Туриця, вул. Центральна, 100
Тендер Prozorro UA-2025-10-08-008373-a
Завершена
4 427 638.00
UAH з ПДВ
Номер:
f0e282de473d4bc0a96a21304fef64a8
Внутрішній номер закупівлі:
26682464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-08-008373-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тур'є-Реметівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43940179
-
Адреса:
89221, Україна, Закарпатська область, село Тур'ї Ремети, вул. Центральна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мулеса Магдалина Омельянівна +380314521658 momulesa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 427 638.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2025 14:06 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2025 14:06 - 23.10.2025 09:00
Аукціон:
з 24.10.2025 11:36
Період кваліфікації:
23.10.2025 09:00 - 23.10.2025 13:47
Період завантаження договору:
29.10.2025 00:00 - 08.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 427 638.00 Будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям за адресою с. Туриця, вул. Центральна, 100