• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям с. Туриця, вул. Центральна, 100

Оголошено тендер

4 427 638.00 UAH
Номер: 85e37b9b3d1b488dac717f3918e3f363
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-08-009828-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тур'є-Реметівської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тур'є-Реметівської сільської ради
Очікувана вартість: 4 427 638.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям с. Туриця, вул. Центральна, 100
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 08.10.2025 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям с. Туриця, вул. Центральна, 100
Код ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.05.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТур’ї Ремети
Сума4 427 638.00 UAH