-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги благоустрою території населених пунктів «Облаштування площадки під спортивний майданчик в парку по вул. Неманихіна в м. Малин Житомирської області», код ДК 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-10-08-005037-a
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
18b3d00062bf4f20ad1aa374d8165592
Внутрішній номер закупівлі:
26679157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-08-005037-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064800
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, площа Соборна, 6а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гаврильчук Олександр 0970023226 a1eksandr007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2025 11:41 - 13.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2025 11:41 - 16.10.2025 00:00
Аукціон:
з 16.10.2025 13:42
Період кваліфікації:
16.10.2025 00:00 - 21.10.2025 16:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 «Послуги благоустрою території населених пунктів «Облаштування площадки під спортивний майданчик в парку по вул. Неманихіна в м. Малин Житомирської області», код ДК 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи