• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги благоустрою території населених пунктів «Облаштування площадки під спортивний майданчик в парку по вул. Неманихіна в м. Малин Житомирської області», код ДК 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: f714b207394d41a8ad7bf365135fa24c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-08-006132-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги благоустрою території населених пунктів «Облаштування площадки під спортивний майданчик в парку по вул. Неманихіна в м. Малин Житомирської області», код ДК 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.10.2025 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги благоустрою території населених пунктів «Облаштування площадки під спортивний майданчик в парку по вул. Неманихіна в м. Малин Житомирської області», код ДК 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Код ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалинська
Сума400 000.00 UAH